Haberler

Bu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

Başkanımız Mustafa Necati Işık STK ve Derneklere Ziyarette Bulundu

Başkan Işık: STK’lar demokrasinin temel taşlarıdır

 

2019 yerel seçimler öncesi saha çalışmalarını hızlandıran AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, Başkan Mustafa Necati Işık ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kentteki Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Toplu konut siteleri ve cami cemaatine yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçedeki aidiyet ve mensubiyet duygusunun pekiştirilmesi için gündeme alınan ziyaret etkinliklerinde, birlik, beraberlik ve dayanışmaya yönelik mesajlar verildi.

 

Yoğun yağmur yağışından etkilenen apartman görevlilerinin mağduriyetini gidermek için olaya el koyan İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, ziyaret ettiği Beylikdüzü Apartman Görevlileri Dayanışma ve Dostluk Derneği’nde yaptığı konuşmasında, Beylikdüzü’nde yerel iktidarı kazanacaklarını ve ilçeye hizmet getirecek bir yerel yönetimin işbaşına geçeceğini söyledi.

 

İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, Beylikdüzü’ndeki toplu site yönetimlerini ziyaretlerinin ardından her Cuma namazı bir camide lokma dağıtarak kent halkıyla buluştu. Sorunların dinlendiği ve çözüm önerilerinin sıralandığı toplantılarda yerel gündeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Işık, “STK’lar demokrasinin temel taşıdır” diye konuştu. Haftalık çalışma programının son ziyaretinde Türkiye’deki cezaevlerine yönelik çalışmalar gerçekleştiren Kader Mahkumları Derneği Başkanı (KMD) Necdet Yüksel ve yönetimiyle bir araya gelen İlçe Başkanı Işık, derneğe destek vereceğini kaydederek, birlikte yol alabileceklerini belirtti.

 

14.09.2018